2. oktoobril on suurepärane võimalus külastada viit Valgamaa ettevõtet, kes tutvustavad sellel päeval lähemalt oma tegevust ja kasvamise lugu.

Kõigil soovijatel on võimalik liituda meiega 2. oktoobril kell 9.00 Otepääl Valga põik 3, kust koos ühise bussiga lähme külla ja tutvume ettevõtetega, kes on aidanud partnerluskogul ellu viia meie strateegiat.Scaleter

Osalemine ainult etteregistreerimisel aadressil https://goo.gl/forms/pTfQy9jftMepe35q1 kuni 28. septembrini. Küsimuste puhul võtke kindlasti ühendust Tiina Ivaskiga e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 5349 1195.

  • OÜ Masinism on 2002. aastast tegutsev väike-ettevõtte, kes tegeleb loovate tehnoloogiste lahenduste arendamisega. Alates 2013. aastast on tegevus suunatud ettevõtte loovjuhi Timo Tootsi kunstiteoste tootmisele ja muuseumieksponaatide disanile. www.maajaam.ee Külastuse algus 9.15.
  • OÜ Scaleter on 2016. aastal asutatud ettevõtte, kes rajas Otepääle kaasaegse ja efektiivse terrazzobetooni tehase. Tehase põhiliseks toodeteks on terrazzo trepid. Lisaks terrazzole on võimalik pakkuda ka pesubetoonist, haamerdatud betoonpinnaga ja looduskiviplaatidega kaetud treppe. Samuti toodetakse muid arhitektuurseid betoonelemente. http://terrazzo.ee   Külastuse algus 10.15.
  • Nabakümme OÜ on ettevõte, kelle tegevusvaldkonnaks on laskespordiga seotud aktiivsete vabaajategevuste pakkumine sh ettevõtetele sündmuste korraldamine Otepää piirkonnas. Ettevõttega tutvume Nuustaku Rantšos. Külastuse aeg 11.10.
  • Sangaste mesi OÜ on mett ja erinevaid mesindussaadusi ja meesegusid tootev firma Sangastes. Mesindusega on tegeldud juba mitu põlvkonda, alates aastast 1966 kui praeguse ettevõtja vanematest said Sangaste metskonna mesinikud. Sangaste mesi OÜ loodi 2012 aastal ning on Sangaste Rukkiküla võrgustiku aktiivne liige alates 2013. http://www.sangastemesi.eu/ Külastuse aeg 12.30
  • GoTrade OÜ Kivi turismitalus pakutakse aastaringselt nii majutust kui ka toitlustust. Kivi talus saad proovida saunamõnusid, nautida restorani hõrgutisi, sööta ja silitada koduloomi, turbajärves ujuda, metsas uidata, suusatada, uisutada. Kivitalu restoran Rock Summer on kuulus lähedal ja kaugemalgi maitsva ja värske toidu poolest, mis on sündinud armastusega oma talu ja lähikonna maheandidest. https://www.kivitalu.com/ Külastuse aeg 14.00.

 

 

Tulevased üritused

Üritusi ei ole

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva