Ootame kõiki projektide elluviijaid osalema Valgamaa Partnerluskogu ja MTÜ Võrtsjärve Ühenduse infopäevale, mis toimub kolmapäeval, 17. mail kell 14.00 Rõngu Rahvamajas.

Infopäeval saab vastused küsimustele, mis tekkida võivad ning tuletame meelde, millega kindlasti projekti elluviimisel arvestama peab - kas ja kuidas teha hankeid, kuidas koostada hinnapäringuid, mida arvestada maksetaotluse esitamisel, kuidas valmistuda kohapealseks kontrolliks, kuidas valminud objekti tähistada jne.

Infopäeval osalevad PRIA töötajad. Kui tavaliselt esitab taotlejatele järelepärimisi PRIA, siis nüüd on taotlejatel võimalus PRIA töötajatele küsimusi esitada.

Et infopäevast rohkem tulu tekiks, oleks mõistlik teid huvitavad teemad ja küsimused saata e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (15. maiks).

Infopäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 15. maiks tel.5373 5503 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tulevased üritused

Üritusi ei ole

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva