Noorteleht TanklaKasuta võimalust! Nii nagu aastaaja tõttu on puulehtedel varsti uued värvid, nii on ka noortelehe toimetusse oodatud uued liikmed.

Huvitab Sind meedia, meeldib Sulle kirjutada või joonistada? Ehk tegeled hoopis pildistamisega või oled huvitataud ajalehe küljendamisest? Kui nii on, siis kutsume Sind liituma Eestimaa ainulaadseima noortelehega.

 Järgmine leht ilmub 1. oktoobril. Järgmised toimetuse koosolekud lehe ettevalmistuseks toimuvad 2. ja 15. septembril. Kui soovid toimetusega liituda või tahad anda teada mõnest põnevast teemast, mis kajastamist väärib, kirjuta julgelt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!

Noorteleht Tankla_nr5_12_2011_FINAL Noorteleht-Tankla-nr6-03-2012-1Noorteleht-Tankla-nr7-05-2012 1

Valgamaa noorteleht Tankla on uhke oma saavutuste üle — oleme teinud mittekirjutajast kirjaarmastaja, intervjueerinud võhivõõraid ja kuulsamaid inimesi, õppinud meeskonda juhtima ning koosolekuid läbi viima ja käinud erinevates uutes põnevates kohtades humoorika ja laheda meeskonnaga. Värbame omale toimetusse eelkõige uusi reportereid, kui ka karikaturiste, fotograafe ning küljendajaid!

Noortelehe toimetus värbab uusi liikmeid vaid septembrikuus, järgmine värbamine toimub alles jaanuaris. Kui Sul tekkis soov liitumiseks, siis võta ühendust toimetusega aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning edasta oma liitumissoov või tule koosolekule Vabaduse 19, Valga (II korrus, Seba Sõbrad kontor).

Tule, töötame koos ainulaadses Valgamaa noortelehes ning anna oma panus Valgamaa noorte elu edendamisse!

 

Tulevased üritused

Üritusi ei ole

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva